Емтиханнан өткен талапкерлер тізімі

 

 

0506000 «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығы (мемлекеттік тілде, 9-сынып базасында)

  1. Ахметов Алишер Насипкалиұлы
  2. Арыстангалиев Нұрбол Мақсотұлы
  3. Бекетов Нұрберген Төлегенұлы
  4. Қажымедярова Айару Мерекеқызы
  5. Қартанбай Дильназ Нұртасқызы
  6. Тілекбергенқызы Диана Темирбекқызы
  7. Тілекқабылова Ақбота Амантайқызы
  8. Ұланова Елназ Ринатұлы
  9. Рустемова Айсауле Маралбекқызы
  10. Өтемісов Бекзат Өтемісұлы
  11. Қазиханқызы Гульнара
  12. Қонаев Айдархан Ерланұлы
  13. Ихсанова Дильназ Азаматовна
  14. Ермеккалиева Сымбат Еркингалиқызы
  15. Қосыбаева Назгул Айбарқызы
  16. Жусупов Диас
  17. Ануарбекова Ару Болатқызы
  18. Шукурбаева Аружан Темирбулатовна
  19. Хофез Күнсұлтан Оралбайұлы
  20. Рамазанова Мадина Мырзабекқызы
  21. Даутов Ерлан Букенбайұлы
  22. Калиева Эльнара Алтынбековна
  23. Рахматуллина Гауһар Азатовна
  24. Калжамитова Жансая Темирбековна
  25. Социал Нұрасыл Асланбекұлы

 

0506000 «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығы
(орыс тілінде, 9-сынып базасында)

  1. Смирнова Мария Сергеевна
  2. Куатова Наргиза Равильевна
  3. Жукова Анастасия Александровна
  4. Мальцева Анастасия Григорьевна
  5. Нысанов Талгат Кайратович
  6. Петрова Дарья Александровна
  7. Войник Алина Викторовна
  8. Зиборева Оксана Юрьевна
  9. Ванюшина Татьяна Витальевна
  10. Ломакина Екатерина Александровна
  11. Тонконогова Милана Александровна
  12. Сим Анастасия Дже Ен
  13. Кулумова Лилия Витальевна
  14. Зюбина Алена Алексеевна
  15. Косаткина Дарья Денисовна
  16. Геллер Злата Вячеславовна
  17. Шалуева Алена Андреевна
  18. Зинченко Алена Валерьевна
  19. Орлова Валерия Владимировна
  20. Лагода Дарья Алексеевна
  21. Киреева Кристина Владимировна
  22. Ванюшина Татьяна Юрьевна
  23. Кузова Марина Игорьевна
  24. Журавлева Татьяна Витальевна
  25. Кряхова Анастасия Николаевна

 

0506000 «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығы
(орыс тілінде, 11-сынып базасында)

  1. Мусабекова Анжелика Ержановна
  2. Сансызбаева Румия Сансызбайқызы
  3. Танчук Юлия Олеговна
  4. Исмагулова Зарина Аманжановна
  5. Өтегалиева Мерей Ергалиқызы
  6. Кучкина Вероника Викторовна
  7. Жукалина Вера Павловна
  8. Джумагалиева Нурия Адылхановна
  9. Тұяқова Назерке Ғабділжанқызы
  10. Маженов Оразай Мақсотұлы
  11. Серикова Фатима Бекбулатовна
  12. Сакаев Дулат Алмазович
  13. Жолдыбаев Ғаділбек Асхатұлы

  

 

0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы
(мемлекеттік тілде, 9-сынып базасында)

  1. Аминова Розалия Амантаевна
  2. Алтаева Лазиза Сағынбайқызы
  3. Алиев Дамир Хайрушевич
  4. Акаев Нұрболат Ерланович
  5. Екпін Қайыржан Бекболатұлы
  6. Жансапиев Медет Маратұлы
  7. Жақсылыков Ришат Ринатұлы
  8. Кумарова Аяжан Қайсарқызы
  9. Касымова Ақгүл Мухитқызы
  10. Маликова Карина Бериковна
  11. Махамбетқызы Сабира
  12. Мухажанов Айбар Қадырбекұлы
  13. Нұрболат Бақтияр Нұрболатұлы
  14. Нұртайқызы Альбина
  15. Сабырғали Ерасыл Асқарұлы
  16. Супушева Милана Сеитқызы
  17. Салық Дильназ Еламанқызы
  18. Садыров Бердібек
  19. Сағын Назым Бейімбетқызы
  20. Садыков Абылай Айтжанұлы
  21. Сағинғалиева Армангүл Рахымжанқызы
  22. Тлеп Назерке Хайратқызы
  23. Тұрымтай Алишер Аллионғарұлы
  24. Шляпин Александр Николаевич
  25. Шымбулат Әсел Ринадқызы

 

 

0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы

(орыс тілінде, 9-сынып базасында)

  1. Асылбеков Джохангир Жанбекович
  2. Акдаулетова Мадина Қайыржанқызы
  3. Базарбаев Имран Жасуланович
  4. Барцев Данил Николаевич
  5. Васильева Анита Андреевна
  6. Галуца Артур Кайратович
  7. Госс Полина Юрьевна
  8. Голохвастова Ирина Вячеславовна
  9. Дрыгина Вероника Васильевна
  10. Кеслер Ульяна Андреевна
  11. Мумжу Виалетта Александровна
  12. Матросова Валерия Олеговна
  13. Мажитова Арухан Габдульхатимовна
  14. Найденова Алина Эльдаровна
  15. Нургалиев Рустам Рустамович
  16. Сагидуллина Нурикамал Асқарқызы
  17. Сакиева Аружан Русланқызы
  18. Сулейманова Зарина Рустамовна
  19. Скоробогатова Дарья Григорьевна
  20. Свиргунова Анастасия Борисовна
  21. Туралиева Динара Рустамовна
  22. Теплая Виктория Ивановна
  23. Шарова Екатерина Станиславовна
  24. Ахметова Эльнара Арунрашитовна
  25. Крикунова Ульяна Константиновна

 

1211000 «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығы
(мемлекеттік тілде, 9-сынып базасында)

  1. Болатова Алина Бауыржановна
  2. Амангелдиева Әсма Қайратқызы
  3. Джурумбаева Жасмина Робертқызы
  4. Амантурлиева Айслу Саматқызы
  5. Ермеккали Гулбахрам Сырымқызы
  6. Нәсіпкали алтынай Рахатқызы
  7. Асқар Диана Мершатқызы
  8. Жолдыбаева Аида Маратқызы
  9. Мусагалиева Дина Ерланқызы
  10. Мусагалиева Диля Ерланқызы
  11. Ербосбаева Гулайна Сағынбайқызы
  12. Муканова Шаттық Арманқызы
  13. Женисов Алихан Павлович
  14. Калиева Айжамал Қанатқызы
  15. Оразбаева Аяулым Сағынбекқызы
  16. Алипкалиева Диана Уразбайқызы
  17. Косалиева Аида Серікқызы
  18. Сабыржанова Гульзат Ерланқызы
  19. Оразаева Айымгул Қолқанақызы

 

1211000 «Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу» мамандығы
(орыс тілінде, 9-сынып базасында)

  1. Баштовенко Анжелика Валерьевна
  2. Гудолина Валерия Андреевна
  3. Агафонова Карина Мансуровна
  4. Тлеккабыл Мадина Камбарқызы
  5. Тен Валентина Вадимовна
  6. Ильясова Полина Сергеевна
  7. Сарсенгалиева Альбина Ерланқызы
  8. Панова Анастасия Игоревна
  9. Красильникова Екатерина Павловна
  10. Байтулекова Эльмира Сагинтаевна
  11. Иваницкая Анастасия Александровна
  12. Толоконникова Ангелина Сергеевна
  13. Гинц Делила Владимировна

 

 

 

0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы
(мемлекеттік тілде, 11-сынып базасында)

  1. Абдырова Сымбат Талғатқызы
  2. Бижанова Гүлжанар Қобландықызы
  3. Бисекешова Айнура Максутовна
  4. Валиев Айназар Сансызбайұлы
  5. Жолмуханова Диана Ақылбекқызы
  6. Кузенова Назерке Шокановна
  7. Куанышева Аяулым Гайнуллақызы
  8. Канаткали Жалгас Орынбасарұлы
  9. Тлекқабылов Мейірбек Нәсіпқалиұлы
  10. Тлегенова Мергүл Жұмаситқызы
  11. Хасанғалиев Жанас Жанатұлы

 

 

0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы
(мемлекеттік тілде, 11-сынып базасында)

  1. Абдулиева Венера Аманжоловна
  2. Байжанова Асем Жакабаевна
  3. Горбачева Анастасия Сергеевна
  4. Дьяконов Денис Владимирович
  5. Ерзина Анна Александровна
  6. Ефименко Денис Алексеевич
  7. Жиякин Владимир Иванович
  8. Зуевич Гульназай Николаевна
  9. Котова Наталья Александровна
  10. Курятникова Камила Дамировна
  11. Лыженков Денис Викторович
  12. Миран Екатерина Михайловна
  13. Малышев Станислав Андреевич
  14. Мулдалиев Қайрат Есентайұлы
  15. Нурниязов Жарасқан Айболұлы
  16. Олейник Олеся Александровна
  17. Приходько Виктория Сергеевна
  18. Подгорный Михаил Сергеевич
  19. Салихов Камил Айратович
  20. Шнайдер Роман Александрович
  21. Шулетов Анатолий Денисович
  22. Швецова Валерия Витальевна

 

 

 

Всего комментариев: 0