2020-2021 жылғы қабылдау

Қабылдау ережесі

БҚО әкімдігі Білім басқармасының
“Орал “Сервис”
технологиялық колледжі” МКҚК

2020 – 2021 оқу жылына конкурс нәтижесімен қабылданған
талапкерлер 

 

0506000 «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығына

9 кл негізінде қазақ бөлімі

1 Газизова  Гульсезим  Умирбергеновна
2 Сабиргалиева Дильназ Мирамбековна
3 Нургалиева Мадина Сагидулловна
4 Теловгабелова  Нұрайлым  Ербұлатқызы
5 Айдынғалиева Аяулым Берікқалиқызы
6 Сабыров  Бағжан  Бауыржанұлы
7 Мухамедиева Айгерим Салимгереева
8 Қабиров Мағжан Ғабитұлы
9 Ереш Диана Ерғазықызы
10 Галимова Зарина Артуровна
11 Жумагалиева Альмира Амангелдіқызы
12 Таттыбаева Рината Арматовна
13 Боранбаева Айару Айдынбекқызы
14 Жабагиев Қанат
15 Казиев  Нұрдәулет  Калелұлы
16 Танатов  Бекжас  Мурамыдович
17 Ерболқызы Гүлсезім
18 Жуматаева Мадина Мусабекқызы
19 Ислям Назерке Мерекеқызы
20 Мұратова  Еңлік  Ерланқызы
21 Умбиталиева  Дильназ  Убулатовна
22 Тамашев  Дайр  Алтынбекұлы
23 Тастенова Улпан Бактыгалиқызы
24 Өтепкали  Әлішер  Әлібиұлы
25 Нугманова Дильнара Ақылбекқызы

 

 

0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы

9 кл негізінде қазақ бөлімі

1 Чапай  Батыржан  Марленұлы
2 Макар Гаухар Талгатқызы
3 Иситова Айнур Бикетовна
4 Молдағали Гүлназ Нұрбергенқызы
5 Амангельдиев  Мирамбек  Нурлыбекұлы
6 Рау Дэниза Ербулатовна
7 Ермеғалиева Зарина Гамзатқызы
8 Жаңғожиева  Зейнеп  Ерболатқызы
9 Батаев  Райымбек  Медетұлы
10 Сапарова Альбина Мырзабекқызы
11 Кенжетаева Гүлбақыт Саламатқызы
12 Жұмагерей Елназ Талғатұлы
13 Қуат Азамат Тлекұлы
14 Хибатов Кайсар Бекжанович
15 Адилбай Есенаман Серікұлы
16 Рахметжан  Бибарс  Бахитжанұлы
17 Суглова Алена Николаевна
18 Кунақбай Әліби Аділұлы
19 Кинел  Гүлдана  Жәнібекқыз
20 Куатов  Мейрамбек  Жолдбаевич
21 Шаяшев Куанышбай Алипкалиевич
22 Айтмуханбет  Ару  Айтмуханбетқызы
23 Сисенгалиева Аружан Қайратқызы
24 Мурзагалиев Нұрбек Жанғалиұлы
25 Аралбаев Нұрбол   Бақытжанұлы

 

По специальности 0508000 «Организация питания»

На базе 9 кл русское отделение

1 Смолина Анна Сергеевна
2 Тыминская Наталья Андреевна
3 Тихон Снежана Павловна
4 Таскулова  Дана  Муратқызы
5 Бахтиярова Малика Маликовна
6 Брюхова Евгения Сергеевна
7 Ларшина  Галина Валерьевна
8 Логвиненко Алёна Дмитриевна
9 Хайруллин Максим Талгатович
10 Цой  Владимир  Сергеевич
11 Беккер Анна Александровна
12 Бурмистрова Инна Денисовна
13 Мендалиева Даяна Руслановна
14 Янеева  Виктория  Сергеевна
15 Чиркова Вероника Викторовна
16 Зайцева Анастасия Сергеевна
17 Утегенова  Даяна  Нурболатовна
18  Адилов  Олег  Айдарович
19 Шепченко  Юлия  Николаевна
20 Заитов Самрат Мухтаржанович
21 Ерёменко Вадим Витальевич
22 Сламихин Николай Сергеевич
23 Шершнева Виктория Андреевна
24 Горбунов Данил Борисович
25 Дурманов Анатолий Александрович

 

По специальности 1211000 «Швейное производство и моделирование одежды»

На базе 9 кл русское отделение

1 Матвеева  Кристина  Игоревна
2 Ненилкина Ксения Алексеевна
3 Пшеничнова Ольга Александровна
4 Исмаилова  Элиана Сардаркызы
5 Гехт Юлианнна Павловна
6 Свириденко  Ангелина  Ивановна
7 Бекешева Светлана Николаевна
8 Айтмабетова  Ильнара  Еслямқызы
9 Волковская Лиана Александровна
10 Крамаренко Татьяна Борисовна
11 Шалухина Катерина Андреевна
12 Махновская Виктория Петровна
13 Крамаренко Екатерина Борисовна
14 Богданова Ирина Ринатовна
15 Богданова Руфина Ринатовна
16 Тоболева Анастасия Олеговна
17 Илюшина Кристина Николаевна
18 Белохвостикова  Валентина  Ивановна
19 Качан  Андрей  Николаевич
20 Долженко  Оксана  Сергеевна
21 Хорошавина  Руслана  Николаевна
22 Васильева Кристина Алексеевна
23 Расклиева Милана  Ерназаровна
24 Тагибергенов Адиль Канатович
25 Сенчило Роман Владимирович

 

1211000 «Тігін өндірісі және киімді үлгілеу» мамандығы

9 кл негізінде қазақ бөлімі

1 Бисембаева  Құндыз  Салимқызы
2 Исқақова Дильназ Мұхтарқызы
3 Қасанова Жансая Сағытжанқызы
4 Жұлдызбаева  Махаббат  Рахымжанқызы
5 Маханбет  Көркем  Ғаниқызы
6 Коблан Альбина Ақылбекқызы
7 Бақтығалиева  Гүлназ  Алдабергенқызы
8 Жумагали Назерке Серікқызы
9 Досмухамбетова  Анэля  Усеновна
10 Темірғалиева Батима  Сарсенбайқызы
11 Бекболатқызы Аяжан
12 Ислямгалиева  Азиза  Қазбекқызы
13 Булатова  Камила  Сабитқызы
14 Муратова Хатиджа Қайратқызы
15 Ермекова Нұрлыгүл Маратқызы
16 Ерсайын Аяжан Дидарқызы
17 Жолдасова Айгерім Жарасханқызы
18 Макзумова Наргиз Ақтиярқызы

 

 

0506000 «Шаштараз өнері және сәндік косметика» мамандығына

9 кл негізінде қазақ бөлімі  инклюзивтік топ

1 Арыстанов Айбол
2 Борисов Айдар  Дидарович
3 Есенова Алтынай Кенетайқызы
4 Изимбергенов Әли Берикұлы
5 Козиев Куаныш
6  Насибулин Шокан Мұратұлы
7 Тулегенова Асем Айтқали қызы

 

 

1211000 «Тігін өндірісі және киімді үлгілеу» мамандығы

9 класс негізінде   Оқыту тілі: мемлекеттік

 

Талапкердің аты-жөні Өтініш тапсырған күні ОБМ бітірген жылы аттестаттың орта балы қазақ тілі алгебра химия Бейіндік пәндер бойынша бағаларының сомасы
1 Маханбет  Көркем  Ғаниқызы 02.07.2020 №4 ЖОББМ 4,1 4 4 4 12
2 Бақтығалиева  Гүлназ  Алдабергенқызы 02.07.2020 №37 ЖОББМ 3,6 4 3 3 10
3 Муратова Хатиджа Қайратқызы 17.07.2020 №22 ЖОББМ 3,2 3 3 3 9
4 Исқақова Дильназ Мұхтарқызы 20.07.2020 №47ЖОББМ 4,4 4 4 5 13
5 Ислямгалиева  Азиза  Қазбекқызы 22.07.2020 №18 МБК 2020 3,4 3 3 3 9
6 Ерсайын Аяжан Дидарқызы 23.07.2020 БҚО Ақжайық ауданы №47ЖОББМ 3,1 3 3 3 9
7 Жұлдызбаева  Махаббат  Рахымжанқызы 30.07.2020 Қызылорда  обл Қармақты  ауд № 275 ОМ 2020 4,2 4 4 4 12
8 Булатова  Камила  Сабитқызы 04.08.2020 БҚО , Казталов ауданы, Талдыапан  ОЖББМ  2018 3,4 3 3 3 9
9 Бекболатқызы Аяжан 04.08.2020 БҚО М.Өтемисұлы  атындағы облыстық сауықтыру мектеп интернаты, 2018 3,5 3 3 3 9
10 Жолдасова Айгерім Жарасханқызы 05.08.2020 Атырау обл. Аққала ЖОББМ, 2018 3,1 3 3 3 9
11 Қасанова Жансая Сағытжанқызы 08.08.2020 Атырау обл . Жылыой ауданы, Құлсары қаласы №13 ЖОББМ, 2019 4,4 5 4 4 13

 

 

 

Специальность: 1211000 «Швейное производство и моделирование одежды»

На базе 9 класса    Язык обучения: русский

 

 

Ф.И.О. Дата подачи заявления СОШ и год окончания Средний балл аттестата русский язык алгебра химия Сумма оценок профильных предметов
1 Шалухина Катерина Андреевна 22.06.2020 №32       2020 3,3 3 3 3 9
2 Гехт Юлианнна Павловна 22.06.2020 №14     2020 3,5 4 3 3 10
3 Ненилкина Ксения Алексеевна 22.06.2020 №25     2020 4,2 4 4 4 12
4 Матвеева  Кристина  Игоревна 02.07.2020 КГУ СОШ №1 Акжайыкского района 2020 4,3 4 4 4 12
5 Жумагали Назерке Серікқызы 23.07.2020 КГУ СОШ №1 Акжайыкского района 2020 3,6 3 3 3 9

 

 

 

 

Специальность 0508000 «Организация питания»

На базе 9 класса  Язык обучения: русский

 

Ф.И.О. Дата подачи заявления Год окончания СОШ Средний балл аттестата русский язык алгебра биология Сумма оценок профильных предметов
1. Тараненко Александр Андреевич 20.06.2020   ЗКО, город Уральск КГУ СОШ № 7          2020 3,1 3 3 3 9
2. Тагибергенов Адиль Канатович 20.06.2020 ЗКО, СОШ  № 7          2020 3,6 3 3 3 9
3. Ерёменко Вадим Витальевич 20.06.2020 ЗКО, район Байтерек Озерновская ООШ 2020 3,5 4 3 3 10
4. Трифонова Виктория Викторовна 20.06.2020   ЗКО, город Уральск КГУ СОШ № 7    2020 3,3 3 3 3 9
5. Зайцева Анастасия Сергеевна 20.06.2020 ЗКО, Бурлинская ООШ           2020 3,4 3 4 4 11
6. Брюхова Евгения Сергеевна 22.06.2020 ЗКО, район Теректинский Подстпновскую  №1 СОШ          2020 3,9 4 3 5 12
7. Беккер Анна Александровна     22.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №12            2020 3,6 4 3 4 11
8. Бурмистрова Инна Денисовна 22.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №12            2020 3,6 4 3 4 11
9. Белохвостова Валентина Ивановна 22.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №39     2020 3,1 3 3 3 9
10. Васильева Кристина Алексеевна 22.06.2020 ЗКО, город Уральск СОШ №26            2020 3,1 3 3 3 9
11. Помазанова Вероника Сергеевна 22.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №23            2020 4 3 3 3 9
12. Кузнецова Диана Сергеевна 22.06.2020 ЗКО, город Уральск СОШ №26            2020 3,7 3 3 4 10
13. Паволина Кристина Александровна 23.06.2020 ЗКО р-н Байтерек Дарьинская КГУ СОШ    2020 3 3 3 3 9
14. Волковская Лиана Александровна 23.06.2020 ЗКО р-н Байтерек СОШ Асан     2020 3,4 3 3 3 9
15. Кадач Петр Андреевич 23.06.2020     ЗКО р-н Байтерек Мичуринская СОШ     2020 3 3 3 3 9
16. Харькина Дарья Денисовна 23.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №12            2020 3,2 3 3 3 9
17. Аралбаев Нұрбол Бақытжанұлы 23.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №30            2020  3     3 3 3 #ЗНАЧ!
18. Сенчило Роман Владимирович 23.06.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №20           2020 3 3      3      3 #ЗНАЧ!
19. Дурманов Анатолий Александрович 23.06.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №20           2020 3,1 3      3       4 #ЗНАЧ!
20.        Бобров Михаил Александрович 23.06.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №6          2020 3,2 3      3       4 #ЗНАЧ!
21. Горбунов Данил Борисович 23.06.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №6         2020 3,4 3      3       4 #ЗНАЧ!
22. Тыминская Наталья Андреевна 24.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ  СОШ №25           2020 4,2 4 4 4 12
23. Курмантаев Ринат Бакытұлы 24.06.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №31           2020 3,3 3 3 3 9
24. Смолина Анна Сергеевна 25.06.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №39         2020 4,6 5 4 4 13
25. Тихон Снежана Павловна 25.06.2020    ЗКО Байтерекский р-н Больше-Чаганская СОШД    2020 4,2 4 4 4 12
26. Мендалиева Даяна Руслановна 25.06.2020 ЗКО, город Уральск КГУ СОШ №39          2020 3,6 4 3 4 11
27. Махновская Виктория Петровна 25.06.2020 ЗКО,район Байтерек  Дарьинская СОШ      2020 3,2 3 3 3 9
28. Хайруллин Максим Талгатович 26.06.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №25          2020 3,7 4 3 4 11
29. Тужилкин Дмитрий Александрович 26.06.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №3    2020 3,2 3 3 3 9
30. Сламихин Николай Сергеевич 29.06.2020 Кушумский СОК”школа-детский сад”                 2020 3,5 4 3 3 10
31. Ларшина  Галина Валерьевна 01.07.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №31          2020 3,8 4 4 4 12
32. Янеева  Виктория  Сергеевна 01.07.2020 Мичуринская  СОКШДС  2020 3,6 4 4 3 11
33. Пашков  Николай  Григорьевич 03.07.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №31           2020 3,2 3 3 3 9
34. Вейднер  Тимофей  Евгеньевич 03.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №9        2020 3,2 3 3 3 9
35. Шепченко  Юлия  Николаевна 03.07.2020 ЗКО,  Акжайыкского  р/на СОШ №1 2020 3,6 3 3 4 10
36. Жумагалиев  Аркадий  Рашитович 03.07.2020  ЗКО, район Теректинский Покатиловская  СОШ 2020 3,1 3 3 3 9
37. Мясникова  Анастасия  Сергеевна 07.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №21       2020 3,4 3 3 3 9
38. Качан  Андрей  Николаевич 07.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №9        2020 3,1 3 3 3 9
39. Буйняков  Сергей  Иванович 07.07.2020 СОШ №7 Костромской  области РФ 2020 3,1 3 3 3 9
40. Тоболева Анастасия Олеговна 08.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №6       2020 3,2 3 3 3 9
41. Логвиненко Алёна Дмитриевна 09.07.2020 ЗКО, город Уральск   Вечерняя школа СОШ 2020 3,7 4 4 4 12
42. Чиркова Вероника Викторовна 14.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №7       2020 3,5 4 3 4 11
43. Шершнева Виктория Андреевна 15.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №23        2020 3,5 4 3 3 10
44. Игонин Данил Сергеевич 15.07.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №31       2020 3,1 3 3 3 9
45. Автайкина  Виктория  Андреевна 20.07.2020 ЗКО, район Бурлинский, КГУ Жарсуатская  ООШ 2020 3,2 3 3 3 9
46. Баяндиев Рамил Марфатович 21.07.2020 Узынкульская СОШ Теректинского р-на 2020 3 3 3 3 9
47. Янекская Наталья Михайловна 21.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №17        2020 3,2 3 3 3 9
48. Ищенко Иван Алексеевич 21.07.2020 ЗКО, КГУ Зеленовская  СОШ 2020 3,6 3 3 3 9
49. Алиев  Валентин  Микаилович 22.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №24        2020 3,2 3 3 3 9
50. Таскулова  Дана  Муратқызы 24.07.2020 КГУ СОКШД Белес ОО района  Байтерек 2020 4,2 4 3 5 12
51. Цой  Владимир  Сергеевич 27.07.2020 Раздольненская  СОШ   2020 3,7 4 3 4 11
52. Балесова  Яна  Александровна 28.07.2020 ЗКО  Федоровская  СОШ №1 2020 3,1 3 3 3 9
53. Утегенова  Даяна  Нурболатовна 28.07.2020 ЗКО, город Уральск  КГУ СОШ №6        2020 3,8 3 4 3 10
54. Хорошавина  Руслана  Николаевна 29.07.2020 ЗКО, город Уральск  СОШ №16        2020 3,1 3 3 3 9
55.  Адилов  Олег  Айдарович 03.08.2020 Атырауская  обл.  СШ №12 им.Ф.Досымовой 2019 3,8 3 3 4 10
56. Бахтиярова Малика Маликовна 06.08.2020 ЗКО Казталовский р-н Фурманская СОШ 2007 4,2 4 4 4 12

 

Барлық базаны қарау

Всего комментариев: 0